Polub www.jarocin.net na


AIR MOTO SHOW 2024: Patryk Mikiciuk, Cyber Marian i koncert legendarnych gwiazd trance

Pilskie lotnisko przygotowuje się na kolejną niezwykłą majówkę! AIR MOTO SHOW 2024, największe w Wielkopolsce wydarzenie motorsportowe i lotnicze, zaprasza wszystkich pasjonatów na niezapomnianą imprezę pełną wysokooktanowych emocji. Podczas wydarzenia, oprócz szybkich aut, militarnych pojazdów i wyjątkowych samolotów, będą z nami znane gwiazdy, m.in. Patryk Mikiciuk czy Cyber Marian.

Cyrk Zalewski w Jarocinie

Dnia 25 czerwca o godzinie 17:30 odbędzie się widowisko cyrkowe w Jarocinie. Przyjeżdża Cyrk Zalewski. Program będzie się składał z wielu porywających programów.

Cyrk Europa w Jarocinie - 12 marca 2024

Cyrk Europa serdecznie zaprasza do swojego magicznego i pełnego tajemnic świata - krainy bajkowej, której oblicze kształtuje wyłącznie nasza wyobraźnia! Już za kilka dni artyści będą prezentować najnowsze widowisko sezonu 2024. Prosimy o wygodne zająć miejsca, zapiąć pasy i wraz z nami przenieść się do naszej fascynującej opowieści - „Witajcie w naszej bajce”!

ZGO Jarocin zaprasza na EKO FESTYN

26 czerwca na rynku w Jarocinie odbędzie się EKO FESTYN. Organizator spotkania, ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie, zaprasza wszystkich mieszkańców regionu – szczególnie dzieci z rodzicami. Główną atrakcją spotkania będzie koncert Majki Jeżowskiej z zespołem tanecznym.

Cyrk Europa w Jarocinie - 18/19 marca 2023

Już najbliższy wekend tj 18 i 19 marca 2023 roku w Jarocinie zagości Cyrk Europa z „Planetą uśmiechu 2” – nowym spektaklem, który oczaruje widzów w każdym wieku. Wszystko to dzięki nowoczesnej oprawie świetlnej znanej ze świata cyrków zachodnich, klimatycznej muzyce i nadzwyczaj ciekawym występom.

Przedpremierowy pokaz filmu "Wydział śledczy IPN - Jarocin"

Tuż przed rozpoczęciem tegorocznego festiwalu w Jarocinie Discovery Historia przypomni bardziej mroczne, nieznane i zarazem zabawne kulisy jarocińskiej zabawy widzianej oczami Służby Bezpieczeństwa. Warto je poznać.

ZGO Jarocin zaprasza na EKO FESTYN dnia 4.X.2014

4 października br. na rynku w Jarocinie odbędzie się EKO FESTYN. Organizatorem wydarzenia jest ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie, który realizuje projekt „Rozbudowa Zakładu Zagospodarowania Odpadów Jarocin”. Główną atrakcją spotkania będzie koncert Grzegorza Hyżego, finalisty programu „X Factor”. Wstęp na festyn i koncert jest bezpłatny.

Tematy: Jarocin

Edyta Geppert w Jarocinie

Edyta Geppert. Od lat zachwyca głosem o niezwykłej barwie, bardzo starannie dobranym repertuarem i mistrzowskimi interpretacjami. Kojarzona najczęściej z "Zamiast", czy "Jaka róża, taki cierń"... Ale Edyta Geppert to nie tylko utwory dramatyczne;

Relacja z EKO festyn Jarocin 2014

26 czerwca br. na rynku w Jarocinie odbył się EKO FESTYN. Organizatorem spotkania był ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu, szczególnie tych najmłodszych, dla których przygotowano wiele atrakcji i zabaw związanych z tematyką ekologiczną.

Energetyczny piknik w Jarocinie

W sobotę 14 maja o godzinie 11.00 odbędzie się piknik naukowy w Jarocinie pod hasłem Energia, Energetyka, Oświetlenie przyjazne środowisku. Podczas pikniku zostaną przyznane nagrody szkołom, które zwyciężyły w ogólnopolskim ekologicznym konkursie dla młodzieży „Wiedza o OZE oświetli Twoją szkołę”.

Tematy: Jarocin piknik

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.