Polub www.jarocin.net na


Cyrk Europa w Jarocinie - 18/19 marca 2023

Już najbliższy wekend tj 18 i 19 marca 2023 roku w Jarocinie zagości Cyrk Europa z „Planetą uśmiechu 2” – nowym spektaklem, który oczaruje widzów w każdym wieku. Wszystko to dzięki nowoczesnej oprawie świetlnej znanej ze świata cyrków zachodnich, klimatycznej muzyce i nadzwyczaj ciekawym występom.

W sezonie 2023 Cyrk Europa stawia na udział utalentowanych artystów w spektaklu oraz doskonałą reżyserię. W programie 2023 będzie można zobaczyć ewolucje pod kopułą cyrku na trapezie w wykonaniu Avatara, efektowną gimnastykę na szarfach, romantyczną podróż do ulotnej krainy baniek mydlanych w którą widzów zabierze Duo La Belle Epoque. Ponadto na arenie królować będzie żonglerka, wirujące sześciany oraz sensacyjne show wielkiej iluzji wraz z przecinaniem kobiety!

To i wiele innych atrakcji w nowym programie 2023 pod kopułą cyrku Europa! Goście specjalni programu: Świnka Peppa, Avatar oraz Spiderman. Dobra zabawa gwarantowana! Bilety można zakupić online w serwisie KupBilecik: https://www.kupbilecik.pl/szukaj/?q=Cyrk+Europa&qw=

przy Intermarche

18.03 /sobota/, godz. 17:00

19.03 /sobota/, godz. 12:00 i 15:00

Cyrk Europa w Jarocinie w dniach 18-19 marca 2023

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.