Polub www.jarocin.net na


Aktualności w Portalu Jarocin.NET

Nowa odsłona portalu Jarocin.net

Szanowni Użytkownicy,

z myślą o Waszej wygodzie postanowiliśmy znacząco zmodernizować wygląd portalu Jarocin.net. Mamy nadzieje, że nowy design przypadnie Wam do gustu.

Odnowiony serwis ogłoszeniowy Portalu Jarocin.net

Z przyjemnością informujemy naszych użytkowników o odświeżeniu serwisu ogłoszeniowego Regionalnego Portalu Informacyjnego Jarocin.net. Wraz ze zmianą serwis ogłoszeniowy zmienia się nie do poznania.

Tematy: Jarocin

Ogloszenia.Jarocin.Net

W związku z coraz większą popularnością naszego portalu oraz sugestiami internautów, postanowiliśmy uruchomić nowy serwis tematyczny. Są to ogłoszenia regionalne.

Nowe forum dyskusyjne

W związku z sugestiami internautów oraz faktem, że aktualne forum wymagagało  unowocześnienia podjęliśmy decyzję o wdrożeniu nowego oprogramowania. Oprogramowanie to zadziała kompatybilnie z systemem zarządzającym portalem. Pozwoli to na używanie tego samego loginu i hasła do logowania się w portalu i forum.

Oferty pracy w naszym portalu

Od dzś dostępny jest nowy dział tematyczny "Praca". Na początek najnowsze oferty pracy w różnych zawodach z powiatu jarocińskiego. Oferty są zebrane z kilku największych polskich portali tematycznych.
 

Współpraca z siecią portali Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

Świadomie wybrać swoją przyszłość to wybrać najlepszą z możliwości. Jak tego dokonać jeśli w Polsce jest ponad 450 szkół wyższych? Kiedy pojawiają się pytania o edukację warto korzystać z sieci portali Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY.
 

Jarociński serwis bloggerski

W zeszłym tygodniu nastąpiło uruchomienie naszego serwisu blogowego w wersji beta. Mamy nadzieje, iż spodoba się Wam nasz serwis  jaki i sam pomysł. Na początek oferujemy Wam 100 MB przestrzeni dyskowej na pliki (graficzne, muzyczne i filmy).

Pierwsza jarocińska telewizja internetowa

Z ogromną przyjemnością mamy przyjemność poinformować internautów o uruchomieniu pierwszej jarocińskiej telewizji internetowej. Na początek zamieśliliśmy kilka filmów o zabytkach Jarocina i okolic.

Katalog stron internetowych

Dzisiaj uruchomiliśmy katalog stron internetowych powiatu jarocińskiego. Nowy serwis znajduje się pod adresem www.katalog.jarocin.net

Współpraca z telewizją Proart

Miło nam jest zakomunikować naszym internautom o nawiązaniu współpracy z telewizją Proart, która jest liderem na rynku mediów w Południowej Wielkopolsce.

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.