Polub www.jarocin.net na

Grają o wiedzę

Młodzież z powiatu jarocińskiego, która zakończyła już poszukiwania lokalnych bohaterów, może teraz w pełni oddać się… grze. Edukacyjna potyczka została przygotowana specjalnie z myślą o twórcach pierwszej w Polsce "Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan".

Gimnazjaliści z Jarocina wśród finalistów walczących o nowe oświetlenie dla szkół z województwa!

Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jarocinie przeszli do finału ogólnopolskiego projektu edukacyjno-sportowego "Jasna szkoła - prosta sprawa!". Młodzież będzie walczyć w turnieju piłkarskim o nagrodę główną konkursu, którą jest nowoczesne oświetlenie sal lekcyjnych. Rozgrywki sportowe odbędą się 17 i 18 maja w Warszawie pod okiem byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, Mirosława Szymkowiaka. Projekt uzyskał honorowy patronat  Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Słoneczniki 2014 – II Etap, czyli wybieramy najlepsze inicjatywy dla dzieci

Rozpoczęto II etap konkursu Słoneczniki 2014. Dzięki pomocy rodziców, wybrano inicjatywy, na które już od dziś można oddawać głosy. Teraz wszystko zależy od Was. Chcecie docenić organizatorów najlepszych Waszym zdaniem inicjatyw dla dzieci? Wypełnijcie ankietę. Zwycięzcy lipcowego głosowania otrzymają we wrześniu, podczas uroczystej gali rozdania nagród, Nagrodę Rodziców.

Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Jarocina!

243 - to kod przypisany dla Jarocina w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu "Zagłosuj na Swoje Miasto", który ruszy już 10 kwietnia. Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów. W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znadują się sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Głosowanie potrwa do 31 maja.

Konkurs na najpiękniejszą pocztówkę dla autora

Z okazji zbliżającego się Festiwalu Literatury dla Dzieci organizatorzy zapraszają dzieci z całej Polski do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie. Stwórzcie pocztówkę dla jednego z autorów goszczących na festiwalu, a my przekażemy mu Waszą korespondencję.

Zostań bohaterem i wygraj atrakcyjne nagrody!

Boomboxy, myszki do komputera i płyty z filmem High School Musical to tylko niektóre z nagród jakie czekają na zwycięzców konkursu „Zostań bohaterem filmu Disney Channel”. Nagrody zostaną wręczone autorom najciekawszych prac plastycznych o tematyce „Mój ulubiony bohater filmu Disney Channel”.

182 drużyny z województwa wielkopolskiego zgłosiły się do Net Masters Cup 2014

182 drużyny z województwa wielkopolskiego zgłosiły się do Net Masters Cup 2014. Do tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie Net Masters Cup swój udział zgłosiło aż 2526 zespołów, czyli 10 100 osób. Z województwa wielkopolskiego zapisały się 182 drużyny.

KONKURS - Lato z Polsat Sport Extra

Chcesz wygrać podwójne zaproszenie na siatkarskie mecze VII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Łodzi? Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez przedsiębiorstwo Promax i do 17 sierpnia 2009 r. odpowiedzieć poprzez interaktywny formularz na pytanie konkursowe.

Młodzież z Jarocina oświetli szkoły z województwa!

Uczniowie z Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jarocinie wzięli udział w finale ogólnopolskiego projektu edukacyjno-sportowego "Jasna szkoła - prosta sprawa!", promującego wśród młodzieży wiedzę na temat zdrowego stylu życia.

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.