Polub www.jarocin.net na

Festiwal Jarocin 2011

Na tegorocznym festiwalu muzyki, który odbędzie się w dniach 16-18 lipca wystąpi kilkadziesiąt zespołów muzycznych. Na scenie zagrają między innymi tacy wykonawcy jak: ARMIA, MYSLOVITZ, DŻEM, MOSKWA.

10-lecie zespołu S.O.U.L.

"Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na jubileuszowy koncert z okazji 10-lecia zespołu. Koncert odbędzie się 27 listopada o godzinie 18:00 w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Gościnnie wystąpią zaprzyjaźnione nam zespoły takie jak:

Po koncercie „RUGBY POMAGA!”

W środę 25 listopada w Jarocińskim Ośrodku Kultury, odbbył się koncert charytatywny „RUGBY POMAGA!” zorganizowany przez Rugby Klub Sparta Jarocin.

Tematy: koncert

Festiwal Jarocin 2009

Na tegorocznym festiwalu muzyki, który odbędzie się w dniach 17-19 lipca wystąpi ponad 20 zespołów muzycznych. Na scenie zagrają między innymi tacy wykonawcy jak: Persona Non Grata, Bad Brains, Myslovitz, Kazik, Laureacji konkursu młodych zespołów.

Koncert charytatywny „RUGBY POMAGA!”

W środę 25 listopada br. w Jarocińskim Ośrodku Kultury, odbędzie się koncert charytatywny „RUGBY POMAGA!” zorganizowany przez Rugby Klub Sparta Jarocin. Głównym celem akcji będzie zebranie pieniędzy dla dzieci z domu dziecka w Górze

Tematy: koncert

Jarocin Festiwal 2008

W dniach 18-20 lipca 2008 odbędzie się Jarocin Festiwal 2008. Wystąpią między innymi: Nosowska, Kryzys, Kult, 

 

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.