Polub www.jarocin.net na


Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Jarocina!

243 - to kod przypisany dla Jarocina w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu "Zagłosuj na Swoje Miasto", który ruszy już 10 kwietnia. Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów. W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znadują się sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Głosowanie potrwa do 31 maja.


W tym roku konkurs "Zagłosuj na Swoje Miasto" zorganizowany zostanie, w ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów "Place Zabaw Muszkieterów", już po raz trzeci. W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł.Mieszkańcy oraz sympatycy Jarocina mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC243 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

Informacja o akcji "Place Zabaw Muszkieterowie"
"Place Zabaw Muszkieterowie" to największa akcja społeczna realizowana przez Fundację Muszkieterów. W tym roku przeprowadzona zostanie po raz piąty. Fundacja, której członkami są właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché, na mocy specjalnej umowy z samorządami lokalnymi bądź ze spółdzielniami mieszkaniowymi, przekazuje mieszkańcom miasta plac zabaw. Ze swojej strony Fundacja pokrywa koszty zakupu i montażu zestawów zabawowych. Z kolei, władze lokalne wyznaczają lokalizację oraz przygotowują teren, na którym powstanie plac zabaw.

Dodatkowych informacji udziela:
Eliza Orepiuk
Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji
ITM Polska Sp. z o.o. ul. Janikowska 33, 61 - 070 Poznań
tel.: 061 665 12 09, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.