Polub www.jarocin.net na


Słoneczniki 2014 – II Etap, czyli wybieramy najlepsze inicjatywy dla dzieci

Rozpoczęto II etap konkursu Słoneczniki 2014. Dzięki pomocy rodziców, wybrano inicjatywy, na które już od dziś można oddawać głosy. Teraz wszystko zależy od Was. Chcecie docenić organizatorów najlepszych Waszym zdaniem inicjatyw dla dzieci? Wypełnijcie ankietę. Zwycięzcy lipcowego głosowania otrzymają we wrześniu, podczas uroczystej gali rozdania nagród, Nagrodę Rodziców.

Jeśli dodatkowo uzasadnicie swój wybór, zwiększycie szansę swoich faworytów na zdobycie nagrody głównej - Statuetki Złotego Słonecznika 2014.


Lista nominowanych inicjatyw oraz
ANKIETA GŁOSOWANIA
znajduje się pod poniższymi linkami:
Warszawa (http://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-warszawa-2014.php)
Kraków (http://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2014.php)

Tym co wyróżnia Konkurs Słoneczniki jest ogromna rola rodziców – to im organizatorzy oddają głos i proszą o odpowiedzi na pytanie: które wydarzenia polecasz jako najlepsze dla rozwoju Twojego dziecka? Która inicjatywa niosła za sobą najwięcej korzyści i radości? Rodzice są przecież najlepszymi ekspertami w ocenie inicjatyw organizowanych dla ich dzieci.
Pozytywny odbiór ze strony Organizatorów kultury i edukacji oraz zaangażowanie Rodziców w latach ubiegłych, dodaje skrzydeł organizatorom i pozwala wierzyć, że i w tym roku Rodzice podzieją się swoimi nieocenionymi opiniami na temat dziecięcej oferty w ich mieście.

Więcej informacji znajduje się na serwisie internetowym akcji http://www.sloneczniki.czasdzieci.pl

 1311-2l

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.