Polub www.jarocin.net na


Polski Czerwony Krzyż i Grupa MUSZKIETERÓW ponownie razem dla potrzebujących

Trwa trzecia edycja ogólnopolskiej akcji „Zbieramy krew dla Polski”.  We wtorek, 6 lipca, krew będą mogli oddać mieszkańcy Jarocina. W ramach ogólnopolskiej akcji „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej już po raz trzeci przez Grupę Muszkieterów oraz Polski Czerwony Krzyż, we wtorek, 6 lipca odbędzie się przed supermarketem Intermarché w Jarocinie akcja poboru krwi.

Mieszkańcy Jarocina będą mogli oddać krew w godzinach 9.00 -13.00 w specjalnym ambulansie PCK, który stanie przed supermarketem przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16.  Osoby chętne do wzięcia udziału w akcji powinny być zdrowe i pełnoletnie oraz  powinny mieć przy sobie dowód osobisty.
 Zbiórka krwi jest częścią kampanii zainicjowanej przez Grupę Muszkieterów jako „Konwój Muszkieterów Oddaj Krew – Uratuj Życie” i odbywającej się w tym roku  w obrębie 14 województw. Akcja będzie prowadzona od 10 kwietnia do 17 października. W tym okresie przy sklepach sieci Intermarché i Bricomarché będą pojawiać się ambulanse Polskiego Czerwonego Krzyża, w których wszyscy chętni będą mogli oddać krew. W sumie organizatorzy przewidzieli przeprowadzenie 137 akcji honorowego krwiodawstwa. W samym województwie wielkopolskim organizatorzy przeprowadzą akcje w 26 miastach.

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.