Polub www.jarocin.net na


Zakończenie wakacji ze Spartą

Wakacje zbliżają się ku końcowi, jednak dla najmłodszych Spartan ostatni tydzień sierpnia upłynie pod znakiem klubowych półkolonii.
Po wakacyjnej przerwie na końcu lipca drużyny miniżaków oraz żaków wrócili do trenowania. Z kolei ostatnie dni wakacji spędzą z jajowatą piłką podczas klubowych półkolonii.

Podczas zajęć organizowanych na obiektach spółki Jarocin Sport zawodnicy będą ćwiczyć elementy gry w rugby, ale przede wszystkim spotkania te mają być świetną zabawą. Trenerzy Bartosz Włodarek oraz Bartosz Tondaś przygotowali mnóstwo atrakcje dla swoich podopiecznych - i nie tylko związanych ze sportem. Uczestników półkolonii czeka miejska gra podczas której poznają tajemnicę, które skrywa Jarocin, a także wyjście na basen i do kina. W klubowych półkoloniach udział zabiorą również nieco starsi koledzy z kategorii młodzik, którzy będą szlifować swój talent przed zbliżającą się jesienną rundą.Natomiast dla drużyny kadetów po intensywnych wiosennych rozgrywkach, które zakończyły się awansem na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w połowie lipca, nastał czak odpoczynku i relaksu. Jednak do trenowania wracają już wkrótce.

 

Źródło: Rugby Klub Sparta Jarocin

 

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

Wydarzenia sportowe

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.