Polub www.jarocin.net na


Wymarzone Wakacje (nie tylko) w Disneylandzie

Wycieczka do Disneylandu to główna wygrana w konkursie plastycznym skierowanym do dzieci wszystkich Abonentów Przedsiębiorstwa PROMAX sp. j.. Zachęcamy dzieci w wieku 3-7 lat do namalowania swoich "Wymarzonych Wakacji". Konkurs trwa do 15. czerwca, a już 19. czerwca nastąpi rozstrzygnięcie i przyznanie nagrody głównej oraz 30 wyróżnień (upominki od Mini Mini).

 
Konkurs organizowany jest przez operatora sieci kablowej PROMAX, telewizję PROART oraz nadawcę programu dla dzieci Mini Mini. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba przesłać pracę ilustrującą „Wymarzone Wakacje” na adres PROART ul. Wolności 19, 63-400 Ostrów Wlkp.. Prace mogą być wykonane dowolną techniką w formacie A3 lub A4. Każda praca powinna mieć załączoną metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, adres oraz telefon kontaktowy. 
 Zwycięzca konkursu wraz z opiekunem wyjedzie na 5-dniową wycieczkę do Francji, zwiedzi Paryż i spędzi dzień w najbardziej znanym w Europie parku rozrywki dla dzieci i dorosłych. Sponsorami głównej nagrody są Biuro Podróży Malarczyk oraz firma PROMAX sp. j.. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.promax.media.pl
 

73s-minimini_promax-plansza

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.