Polub www.jarocin.net na

Cyrk Europa w Jarocinie

Już w najbliższy czwartek 8 października o godzinie 17:30 (Osiedle Konstytucji 3-go Maja ul. OjcaSerafina Niedbały) zagości w Jarocinie tradycyjny polski Cyrk Europa pod dyrekcją Daniela Woźniaka z nowym atrakcyjnym programen sezonu 2009. Zapraszamy na barwne widowisko dla dorosłych i dzieci z udziałem artystów z Hiszpani, Czech, Ukrainy i Polski.

 "W 2006 roku po raz pierwszy zabrzmiało "Arena wolna" w Cyrku Europa. Od tego czasu zagraliśmy ponad tysiąc przedstawień, przemierzyliśmy tysiące kilometrów wszędzie spotykając się z dużym uznaniem i zainteresowaniem widzów. Cztery lata naszej działalności to nieustanne zmiany i nowe inwestycje. Zaczynaliśmy od używanego namiotu, dość wysłużonych wozów cyrkowych i samochodów. Dziś, drugi sezon z rzędu, przedstawienia odbywają się pod nowym namiotem o średnicy 34 metrów, który został wyprodukowany przez włoską firmę Scola Teloni. Nasz tabor przeszedł zupełną metamorfozę. Do transportu używamy nowoczesnych, kolorowych naczep i ciągników siodłowych. W programie na żywo gra orkiestra cyrkowa. W 2008 roku zakupiliśmy w Belgii piękne tygrysy bengalskie, które są wizytówką Cyrku Europa , a na arenie ich pokaz w wykonaniu Rafała Górniaka zawsze wywołuje dreszczyk emocji. To nie koniec zmian, o następnych dowiecie się Państwo już wkrótce. Teraz, kiedy żyjemy w Europie bez granic mamy możliwość prezentowania artystów z różnych krajów. Cyrk Europa umacnia współpracę z najlepszymi cyrkami europejskimi, aby móc prezentować naszych rodzimych artystów na arenach innych krajów, a wybitnych zagranicznych akrobatów i trenerów zwierząt w naszym cyrku. W sezonie 2009 po raz pierwszy przedstawiamy utalentowanych artystow z Hiszpani - rodzinę Munoz, piękne zwierzęta z czeskiego Cyrku "Praha" z ich trenerem Arnostem Kopeckim, akrobatów z Ukrainy i Polski.
Oglądając nasz program pamiętajcie Szanowna Publiczności, że cyrk jest sztuką prawdziwą - tu nie ma miejsca na udawanie - a każdą niedoskonałość można przypłacić zdrowiem lub życiem. Dlatego nie żałujmy oklasków kiedy palce akrobaty sięgać będą po fruwający trapez, kiedy konie pójda wokół areny, kiedy tygrys zamruczy na trzask bata. Niech Cyrk jawi się nam taki, jak dawniej, jak zawsze. Magia areny żyje."

 
źródło: Cyrk Europa

 

Tematy: Jarocin cyrk

Komentarze  

-1 #2 Oskar 2009-10-24 12:21
Super Cyrk ;)
Cytować
+1 #1 Jarociniak 2009-10-06 08:48
Wreszccie przyjedzie jakiś cyrk do Jarocina bo tu tego brakuje a dla dzieci to super atrakcja...
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.