Polub www.jarocin.net na


Konkurs National-Geographic.pl - „Moja miejscowość w 24 godziny”

Każdy ma swoje ulubione miejsce w Polsce, jakieś miasto, miasteczko lub wieś. Miejsce, w którym czuje się dobrze, gdzie się urodził, gdzie mieszka, lub tylko wraca odpocząć. Przebywanie tam nie jest nużące, czas upływa przyjemnie, a okolica obfituje w atrakcje. 

Dla wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć o takim właśnie ulubionym miejscu i zachęcić innych do jego odwiedzenia, serwis internetowy National-Geographic.pl przygotował  konkurs „Moja miejscowość w 24 godziny”.
Zasada konkursu jest prosta: należy opisać swoje ulubione miejsce, jego położenie, podać ciekawostki z nim związane i wyszczególnić wszelkie atrakcje, jakie trzeba tam zobaczyć, mając do dyspozycji 24 godziny.  Siedem osób, których prace okażą się najlepsze, otrzyma w nagrodę zegarek firmy Lorus. Należy się spieszyć, ponieważ termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 września 2010 r. 
 Chcąc wziąć udział w konkursie należy:
1. być zarejestrowanym użytkownikiem www.national-geographic.pl,
2. zalogować się,
3. dodać artykuł w swoim profilu użytkownika w dziale "Publikacje Użytkownika", prezentujący plan dwudziestoczterogodzinnej wycieczki po ulubionej miejscowości.
Zamieszczony tekst powinien składać się z minimum 2000, a maksimum 3600 znaków ze spacjami. W jego tytule, oprócz nazwy miejscowości, należy dodać temat konkursu „Moja miejscowość w 24 godziny”.
 
Szczegółowe informacje na  www.national-geographic.pl w części poświęconej konkursom.

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.