Kadeci ulegli mistrzom Polski

Prowadzona przez Mateusza Borutę drużyna kadetów Sparty Jarocin uległa młodzikom Budowlanych Łódź 38:5. Jedyne punkty dla jarocińskiego zespołu zdobył skrzydłowy, Mateusz Nowak. Spotkanie zostało rozegrane w trzech tercjach po 15 minut. Pierwsza odsłona zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy po mizernej grze w obronie Sparty wygrywali 21:0. Druga część spotkania to wyrównana gra obu zespołów.

Po poczęstunku, który przygotowali dla jarocińskiego klubu gospodarze zawodnicy Sparty udali się na wypoczynek do łódzkiego aquaparku Fala, gdzie mogli korzystać z uroków wodnych atrakcji. Teraz przed Spartą tydzień treningów w Jarocinie, a następnie wyjazd na 9-dniowy obóz do Limanowej. Po zgrupowaniu drużyna najprawdopodobniej zagra kolejny sparing tym razem z Posnanią Poznań.