Polub www.jarocin.net na


Treningi SPARTY z ekstraligowymi drużynami

Rugbiści Sparty Jarocin wykorzystując pobyt drużyn ekstraligowych w jarocińskim ośrodku sportowo-rekreacyjnym odbyli zajęcia treningowe z drużynami Bemowo AZS-AWF Warszawa i Budowlanych Łódź.
Zajęcia polegające głównie na grze szkolnej były wspaniałą możliwością do doskonalenia głównie sposobu poruszania się po boisku oraz zachowania w grze obronnej, a także w ataku.Seniorzy, juniorzy, a także wyróżniający się kadeci ze Sparty Jarocin byli zachwyceni możliwością trenowania z takimi zawodnikami jak Merab Gabunia, Kacper Ławski czy Tomasz Stępień. Choć aktualnie klub z Jarocina występuje głównie w rozgrywkach rugby siedmioosbowego to jednak w przyszłości chcieliby powrócić do prawdziwego rugby, czyli tzw. "piętnastek". Być może kiedyś na poziomie I ligi... Jak narazie Sparta skupia się na szkoleniu młodzieży, która stanowiłaby za kilka o sile ligowej drużyny.
Na zakończenie obozu Budowlani Łódź rozgerali sparing z Posnanią Poznań, które zakończył się zwycięstwem 8:2 (w przyłożeniach) podopiecznych Mirosława Żórawskiego.
  

Źródło: www.sparta.jarocin.net

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

Wydarzenia sportowe

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.