Polub www.jarocin.net na


Spartanie zagrali na Błoniach

W miniony weekend zawodnicy Sparty Jarocin udali się na dwudniowy wyjazd do Małopolski, podczas którego rozegrali kilka spotkań oraz zwiedzili Kraków i okolice. Na początek jarocińscy rugbiści udali się do Krakowa. Pierwszego dnia podopieczni Bartosza Włodarka rozegrali eliminacyjny mecz do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Na krakowskich Błoniach, bo właśnie w tym miejscu znajduje się stadion Juvenii Kraków, kadeci pokonali gospodarzy 65:3. Było to kolejne spotkanie w ramach eliminacji na Mistrzostwa Polski Kadetów w Rugby 15, w którym Spartanie okazali się silniejsi od przeciwników. Na trybunach zasiedli młodsi Spartanie, którzy dopingowali starszych kolegów z klubu.Następnego dnia w Rabie Niżnej w Turnieju Dzieci i Młodzieży zmagania toczyły młodsze kategorie wiekowe. Impreza została zorganizowana z okazji 10-lecie lokalnego kluby Gorce Raba Niżna. Jarocińscy rugbiści turniej zakończyli w następującej kolejności: miniżak IV miejsce, żak V miejsce oraz młodzik III miejsce.

W wolnym czasie zawodnicy spacerowali podziwiając krajobrazy górskie oraz zwiedzali malowniczy Kraków. Po wyczerpujących wędrówkach udali się na odpoczynek do pensjonatu Pod Owcą w Mszanie Dolnej.

Źródło: Rugby Klub Sparta Jarocin

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

Wydarzenia sportowe

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.