Polub www.jarocin.net na


Jarocin Sevens 2009 - święto rugby w Jarocinie

7 godzin trwania, 12 drużyn, 144 zawodników - to tylko niektóre liczby turnieju Jarocin Sevens 2009, który odbędzie się 5 września na boisku Sparty Jarocin. Impreza, która została dofinansowa przez Burmistrza Jarocina,

Adama Pawlickiego ma wpisać się na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez klub rugby z Jarocina, a także pełnić w nim role najważniejszego turnieju w roku.

 Tegoroczna edycja dzięki staraniom zarządu klubu została mianowana turniejem inaugurującym rozgrywki Polskiej Ligi Rugby 7 i jest najprawdopodobniej jeden z powodów, dzięki którym Jarocin Sevens 2009 cieszy się taką popularnością, głównie wśród drużyn z PLR7.
Na uwagę zasługuje fakt, że w turnieju wystarują debiutanci z Zgierza. Włókniarz Zgierz, bo tak nazywa się ten klub, ma za sobą jak narazie tylko przygodą z rugby plażowym, jednak w Jarocinie wystawi aż dwie drużyny, co świadczy o sporym potencjale tej ekipy.
Co ciekawe w turnieju wystartują też dwie ekipy, które zagrały w ostatnim finale rozgrywek Polskiej Ligi Rugby 7 - BBRC Łódź i RC Opel-Kanclerz Ruda Śląska.
Otwarcie zawodów i rozpoczęcie gier eliminacyjnych już o godz. 10:00 5 września na boisku przy ul. Kazmierza Wielkiego w Jarocinie.
O kolejnych szczegółach turnieju, na który już teraz zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie informować będziemy w kolejnych wiadomościach.
 

Lista drużyn, które wystartują w turnieju "Jarocin Sevens 2009":
 - BBRC Łódź
 - ŁKS Łódź
 - Posnania Poznań
 - RC Opel Kanclerz I Ruda Śląska
 - RC Opel Kanclerz II Ruda Śląska
 - RC Zduńska Wola
 - Sparta Jarocin
 - Sparta Żychlin
 - Szerszenie Toruń
 - Tytan Gniezno
 - Tytan Kutno
 - Włókniarz Zgierz
 - Włókniarz II Zgierz
 

Źródło: www.sparta.jarocin.net

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

Wydarzenia sportowe

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.