Polub www.jarocin.net na


Koncert charytatywny „RUGBY POMAGA!”

W środę 25 listopada br. w Jarocińskim Ośrodku Kultury, odbędzie się koncert charytatywny „RUGBY POMAGA!” zorganizowany przez Rugby Klub Sparta Jarocin. Głównym celem akcji będzie zebranie pieniędzy dla dzieci z domu dziecka w Górze

oraz zachęcenie młodzieży do tego, aby nie niszczyli swojego życia po przez różnego rodzaju używki a rozwijali swoje talenty w różnych dziedzinach. Na scenie wystąpią: Nie Dla Mamony, NGWM, Złoty & Kondzio oraz Rychu Peja SoLUfka! 
 
W przerwach między występami będzie można obejrzeć „pokaz jojo” oraz dowiedzieć się ciekawostek związanych z rugby. WŚRÓD GOŚCI ZOSTANIE ROZLOSOWANA PIŁKA Z AUTOGRAFAMI PEJI, GANDZIORA I DJ’A TEAK’A! ORAZ ODBĘDZIE SIĘ LICYTACJA NAJNOWSZEJ PŁYTY PEJI „NA SERIO” Z AUTOGRAFEM!
 Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert! Już niedługo mikołajki, więc dajmy dzieciakom jeszcze większą radość z tego co przyniesie im Św. Mikołaj! Koncert rozpocznie się od godziny 18 i potrwa do godziny 22.Bilety dostępne w JOK’U oraz pod numerem 505-737-254, cena: 15zł – w dniu koncertu:20zł. ZAPRASZAMY!

 

Koncert charytatywny „RUGBY POMAGA!”

Tematy: koncert

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.