Polub www.jarocin.net na


Motocykliści z sercem w Jarocinie

Już po raz drugi motocykliści w całym kraju zbiorą się, by oddać krew najbardziej potrzebującym. 10 kwietnia bieżącego roku w Warszawie oraz 68 innych miastach Polski odbędzie się impreza Motoserce  m.in. W Jarocinie, organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. 

10 kwietnia, w sobotę, po raz pierwszy w Jarocinie odbędzie się ogólnopolska zbiórka krwi Motoserce. Kampania zorganizowana z myślą o najmłodszych, ma promować idę krwiodawstwa, a zaangażowali się w nią... motocykliści. Akcja rozpocznie się o godzinie 10.00 na jarocińskim rynku.
Motoserce to cykliczna ogólnopolska akcja oddawania krwi. Pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku i zgromadziła pasjonatów dwóch kółek z 60 klubów motocyklowych w 50 miastach. Zebrano ponad 1300 litrów krwi.
Tegoroczna edycja, która odbędzie się 10 kwietnia w 69 miastach Polski ma być kontynuacją tej idei. Organizatorzy eventu w Parku Bródnowskim nie chcą szczędzić atrakcji wszystkim zgromadzonym gościom. Zaplanowano między innymi: występy zespołów dziecięcych, pokaz pierwszej pomocy medycznej oraz koncerty zespołów Spoon Full, Skóra Świata, Kuśka Brothers, AmetriA, Cree i Oddział Zamknięty. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych.

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.