Polub www.jarocin.net na


Felietony przydanych porad i wskazówek produktów finansowych

W wyniku nawiązania współpracy z serwisem internetowym sfera-pr.pl pragniemy naszym czytelnikom przedstawić cykl felietonów najbardziej przydatnych porad i wskazówek dotyczących popularnych produktów finansowych. Co ważne, porady te nie dotyczą oferty żadnej konkretnej instytucji, a jedynie podstawowych parametrów kredytów czy depozytów.

 
Proponujemy Państwu publikację cyklu artykułów poświęconych aktualnym i popularnym tematom związanym z finansami domowymi:

1. Kredyty gotówkowe bez tajemnic - kiedy i jak zaplanować wzięcie kredytu, jakie cechy powinien mieć elastyczny kredyt, co robić, gdy nie radzimy sobie ze spłatą?

2. Porządki w domowym budżecie - konsolidacja kredytów - co to jest konsolidacja, na czym polega? Jakie są jej plusy i minusy?

3. ABC bezpiecznego oszczędzania - lokaty bankowe czy rachunki oszczędnościowe - zalety i wady, jak wyliczyć zysk z inwestycji? Na czym teraz najlepiej oszczędzać? Nowe produkty oszczędnościowe na rynku - na co warto zwrócić uwagę, lokując pieniądze?

Już jutro pierwszy felieton "Kredyty gotówkowe bez tajemnic". Zaprszamy.

Tematy: finanse

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.