Polub www.jarocin.net na


Zima w mieście

Co roku w polskich domach, gdy za oknami panuje zimowa aura pojawia się jedno pytanie: Jak spędzić ten czas wraz z małym dzieckiem. Wiele miast proponuje w takim wypadku tak zwane półkolonie. Taka inicjatywa pokazuje, że zima w mieście nie musi oznaczać dla Twojego dziecka całego dnia spędzonego przed komputerem


Na początku każdego roku kalendarzowego każdy dziecko ma 2 tygodnie wolnego ze względu na ferie zimowe. Mimo iż trwają one zaledwie 14 dni to Twoja pociecha na pewno się szybko zanudzi. W takim wypadku powinieneś pomyśleć o wyjeździe do ośrodka narciarskiego. Takie wakacje są jednak dość drogie więc dobrą alternatywą dla nich, będą półkolonie w mieście. Pamiętaj że aktywny tryb życia Twojego dziecka zapewni mu lepszy rozwój. Dlatego już teraz powinieneś odwiedzić stronę Twojego miasta i poszukać informacji o organizacji „zimy w mieście".

Półkolonie, o których wyżej wspomniałem to świetna alternatywa dla Twojego dziecka, gdy wyjazd na narty nie jest możliwy z powodu zbyt małego budżetu. Dzięki zapisaniu swojej pociechy na Takie zajęcie będziesz miał pewność, że spędza ono aktywnie czas, gdy Ty jesteś w pracy. Półkolonie gwarantuję wykwalifikowaną opiekę Twojemu dziecku. Często są do nich zatrudniani najlepsi pedagodzy z całego miasto. Podczas takich zajęć najmniejsi poznają nowe dyscypliny sportu. Może podczas zabawy Twoje dziecko odnajdzie w sobie ukryty talent?

Dobrą opcją jest również zapisanie dziecka na kurs językowe. Takie zajęcia również są organizowane w ramach półkolonii. Najmniejsi uczą się języków obcych poprzez zabawę, więc nie musisz się martwić, iż mimo wolnego czasu Twoje pociecha znów musi spełniać wymagania nauczycieli. Animatorzy, których można spotkać na półkoloniach są specjalnie wyszkoleni, aby ich podopieczni ani przez chwile nie poczuli nudy. Ćwiczenie prowadzone przez takie osoby mają pobudzić wyobraźnie Twojego dziecka, a także jego kreatywność.

Spędzenie zimy w mieście przez najmłodszych nie musi wcale oznaczać straconych dni przed komputerem czy telewizorem. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy jak pociecha, spędzi ten czas, więc jak nie stać Cię na zorganizowanie rodzinnego wyjazdu w góry, powinieneś zainteresować się półkoloniami.

Dodaj komentarz

Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
Portal Jaocin.Net nie odpowiada za treść wpisanych komentarzy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Partnerzy

Szybki kontakt

r e k l a m a

NewsLetter

Bądź na bieżąco z informacjami.