12-Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Kopalni Soli Bochnia

W dniach od 11-13 marca 2011r odbył się 12-Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Kopalni Soli Bochnia. Na starcie stanęło 59 drużyn, w tym również zawodnicy TKKFu Trucht Wspólny-Dom Jarocin. Skład drużyny przedstawiał się następująco: Wiesław Garbarek, Maciej Mrówczyński, Andrzej Siejak i Wojciech Świdurski.

Każdy uczestnik sztafety musiał co najmniej raz pokonać jedną pętlę, która miała 2420m. Trasa biegu prowadziła zabytkowymi wyrobiskami bocheńskiej kopalni soli-212 metrów pod ziemią. Temperatura w podziemiach wynosiła 14-16 stopni C, a wilgotność około 70 procent. Jarociniacy przez pierwsze 8 godzin biegali po dwie pętle, a po ośmiu godzina zmienili taktykę i każdy z nich zaczął pokonywać jedną pętlę. Cała drużyna nabiegała 168km i 831m (69 okrążeń+1851m) i w klasyfikacji generalnej zajęła 14 miejsce. Zawody wygrała 6 Brygada Powietrznodesantowa-Kraków. Nabiegali oni 202km i 157m (83 okrążeń). Łączny dystans wszystkich sztafet wyniósł 8381,342km.