II Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewic

Dnia 18 września w Sieroszewicach rozegrany został II Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewic. Bieg odbył się na dystansie 10km i jest wliczany do Grand Prix Ostrowa. Zwycięzcą biegu z czasem 33:33 został Yuriy Bhahodir. W zawodach udział wzięła czwórka zawodników z Jarocina.

Trójka zawodników reprezentująca TKKF Trucht Wspólny Dom Jarocin zajęła następujące miejsca:
   - Maciej Mrówczyński : 6 miejsce OPEN, 1 miejsce w kategorii mężczyzn 30-39 lat z czasem 34.50,
   - Dawid Jagła: 9 miejsce OPEN, 3 miejsce w kategorii mężczyzn 20-29 lat z czasem 35.05,
   - Jacek Matuszewski: 14 miejsce OPEN, 5 miejsce w kategorii mężczyzn 40-49 lat z czasem 36.53,

W zawodach wziął udział także Patryk Michalczyk z Jarocina, który uzyskał czas 43.18 i ostatecznie zajął 54 miejsce, w kategorii mężczyzn do 19 lat zajął 3 miejsce.

Tematy: sport biegi